пн-чт: с 8:30 до 17:00, пт: с 8:30 до 16:00
+380 (6264) 2-02-80

Інвестиційна політика Фонду

Інвестиційна політика Фонду орієнтована здебільшого на довгострокові надійні вкладення, але не виключає можливість короткострокових надійних вкладень, та передбачає:

З метою диверсифікації накопичених інвестиційних ресурсів, основними напрямами здійснення інвестиційної політики Фонду є розміщення таких ресурсів в:

При здійсненні інвестування пенсійних активів Фонду використовується консервативна виважена довгострокова інвестиційна стратегія.

Консервативна стратегія передбачає отримання стабільного доходу при мінімальному рівні ризику в цілях збереження і примноження пенсійних накопичень, використання системи контролю ризиків. Така стратегія передбачає розміщення активів у різноманітні об'єкти інвестування, здійснення операцій з ними, постійний моніторинг та оцінку ризику об’єктів інвестування  з метою поточної оптимізації складу та структури пенсійних активів, підтримання їх збалансованої ліквідності, упередження та запобігання отримання збитків від інвестування.

Виважена стратегія передбачає ретельний аналіз умов та об’єктів інвестування, розробку та використання на всіх етапах інвестиційної діяльності системи оцінки ризиків, постійне удосконалення такої системи, неупереджене прийняття  рішень щодо інвестування, забезпечення всебічного контролю.

Довгострокова стратегія передбачає планування та прогнозування показників діяльності Фонду на певні проміжки часу, виходячи з позиції безперервної діяльності Фонду. 

Інвестиційна політика Фонду будується на таких принципах: