пн-чт: с 8:30 до 17:00, пт: с 8:30 до 16:00
+380 (6264) 2-02-80

Адміністрування недержавних пенсійних фондів

(ліцензія Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на провадження діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів серія АВ №466739 від 01.12.2010 року)

Адміністратор недержавних пенсійних фондів веде роботу з персоніфікованого обліку та розподілу надійшли пенсійних коштів та отриманого інвестиційного доходу на індивідуальних рахунках вкладників. Укладає від імені пенсійного фонду пенсійні контракти і забезпечує прийом пенсійних внесків. Укладає договори на виплату пенсій від імені фонду. Надає фонду агентські та рекламні послуги, пов'язані з його діяльністю. Веде бухгалтерський облік діяльності фонду, складає та здає звітність фонду у сфері недержавного пенсійного забезпечення. А також багато іншого в рамках чинного законодавства і нормативних актів у сфері недержавного пенсійного забезпечення.

Для персоніфікованого обліку коштів використовується програмний продукт «Інформаційна система «Адміністратор ПЕНСІЙНОГО фонду». В даний час, можливості програмного продукту і стан апаратної частини дозволяють вести облік рахунків понад мільйон вкладників. Збільшення кількості облікових рахунків можливе при вдосконаленні апаратної частини.

Розмір тарифів на оплату послуг з адміністрування пенсійного фонду визначається відповідним договором про адміністрування пенсійного фонду з урахуванням граничного розміру витрат, що відшкодовуються за рахунок пенсійних активів, встановленого чинним законодавством України.

Внутрішні правила

Внутрішні правила з адміністрування недержавних пенсійних фондів (435 504 байт)